Domy

Vzorové referenční domy stavebních firem a architektů v Ostravě a okolí

Montovaný RD - stavba domu svépomocí

Montovaný RD - stavba domu svépomocí

Konstrukční systém Modul-LEG® nabízí zajímavou volbu stavby montovaného domu svépomocí. Systém splňuje všechny požadavky technických norem z hlediska stability, únosnosti, tepelně-technických vlastností plášťů staveb, jako i požadavky na požární odolnost a hygienickou nezávadnost obytných prostorů. Tepelná izolace aplikovaná do modulů…
Detail - Montovaný RD - stavba domu svépomocí
RD Stará Bělá

RD Stará Bělá

Cílem bylo vytvořit rodinný dům za 2.000.000,- Kč. To se nepovedlo, zrealizovaný RD nakonec stál o 500.000,- Kč více. Celkový objem stavby je tvořen jednoduchou hmotou kvádru o půdorysu 7,15 x 10,4 m. Dům je navrhován jako volně stojící, nepodsklepený, s jednoduchým půdorysem. V domě bude umístěna jedna bytová jednotka.
Detail - RD Stará Bělá
Nízkoenergetický RD Krásné Pole

Nízkoenergetický RD Krásné Pole

Stavba se nachází v obci Krásné Pole u Ostravy. Pozemek je umístěn ve východní části obce, v údolí místního potoka s výhledem přes zahrádky do krajiny. Obdélníkový pozemek je výrazně svažitý, převýšení cca 9 m s orientací k jihozápadu. Přístup je z ulice na spodním jihozápadním okraji parcely.
Detail - Nízkoenergetický RD Krásné Pole
Pasivní dům Svinov

Pasivní dům Svinov

Rodinný dům je pravidelného tvaru, složený ze dvou kvádrů. Jedná se o jednopodlažní nepodsklepený rodinný dům v pasivním standardu s plochou střechou.
Detail - Pasivní dům Svinov
Pasivní dům Krásné Pole

Pasivní dům Krásné Pole

Dům byl navrhován na svažitém pozemku. Současně na pozemku bylo navržené kryté stání a sklad zahradní techniky. Rodinný dům byl řešen v návaznosti na dotační program Nová zelená úsporám. Dům je řešen jako zděný z tvárnic Zapf Daigfuss KS s tvrdými stropy. Střecha je řešena jako plochá s atikovým chrličem.
Detail - Pasivní dům Krásné Pole
Pasivní dům Ostrava Výškovice

Pasivní dům Ostrava Výškovice

Objekt je pravidelného obdelníkového tvaru, půdorysné rozměry samotného domu jsou cca 11,5 x 9 m. Dům je řešen jako dvoupodlažní, nepodsklepený s plochou pultovou střechou. Jedná se o zděnou stavbu z vápennopískových cihel tl. 240mm a izolačním materiálem- šedý pěnový polystyrén tl. 300mm. Vodorovné konstrukce jsou řešeny systémem…
Detail - Pasivní dům Ostrava Výškovice

Představujeme

Nářadí Simon - obchod pro kutily a profíky

Nářadí a příslušenství za akční internetové ceny, kamenný obchod s dlouholetou tradicí a odborným poradenstvím. Rychlá výměna zboží, servis a vyřízení reklamací.
Malíři natěrači cz

Jsme malíři, natěrači pokojů, provádíme malování, tapetování bytů, domů i kanceláří, vč. úklidu po malování. Malířství natěračství provádíme od roku 2001, nedělají nám problém dekorativní malby, nátěry fasád, veškeré malířské a natěračské práce.
Vložit firemní vizitku

Co Vás zajímá

Katalog firem

Facebook

Ubytování Ostrava

Ostrava